Ali Koç Galatasaraya Sert Çıktı

Ali Koç Galatasaraya Sert Çıktı

Ali Koç Galatasaraya Sert Çıktı!

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, kulübünün birinci etabı sayısal ve psikolojik üstünlükle tamamladığını belirtti. Galatasaray’ın Türk futbolunda adalet arayışında bunun hep böyle olmasını dilediğini belirtti. Ali Koç, Başkan Koç’un konuşmasına yanıt olarak, karaborsanın büyük bir sorun olduğunu belirterek, bilet skalasını “büyük bir sorun” olarak nitelendirdi. Onwin

Başakşehir’in maçına 4 bin 200’ün üzerinde seyircinin katıldığını, 5 binin üzerinde bilet transferinin ise bilet transferiyle gerçekleştiğini kaydetti. Şikayetler geliyor ve bunlar gerçek. Taraftarlarımız bana biletlerin satışta olduğunu söylüyor. Biletler müsait olduğu halde bilet alamadıklarını dile getiriyorlar. Ancak maça 4.5 saat kala koltuklar yan yana 8 veya daha fazla koltuk satışta. İnsanlar olayı benim mi organize ettiğimi merak ediyor. Ciddi endişeler dile getirildi. Bunu eylemlerimizle ele aldık.

Ev sahipliği yaptığımız Rennes maçında mücadele ederek bu sorunu çözmeyi hedefledik. Eylemlerimizin bu kadar hızlı sonuç vereceğini tahmin etmemiştik. Bu asırlık küller, hiçbir şey çalmamış olanları küçümsediğimin kanıtıdır. İşte bu yüzden onları evimizin her kabına yapıştırmalıyız. İlk oyun için, kombinelerin cirosunu sınırlıyoruz. Ayrıca, cirolarını her yıl katlayan kombine setler satmıyoruz. Bu sorunun ileride 3-4 maçta fark edileceğine inanıyorduk. Dünya Kupası sırasında, adamın 3-4 maçı dışında kimseye maç satmayacağız. Bunu tamamen ortadan kaldıramayız, ancak gerekli kararları aldık ve sonunda onun dahil olduğu derbilerin sayısını azaltacağız.

Spor