Arzu Karabulut, Gaziantep Alg Spor’da

Arzu Karabulut, Gaziantep Alg Spor’da

Arzu Karabulut, Gaziantep ALG Spor’da

Gaziantep ALG Spor, en son olarak Beşiktaş takımında forma giymiş olan ve A Milli Kadın Futbol Takımı’nın yıldız oyuncularından bir tanesi olarak yer alan Arzu Karabulut’u transfer etti. Yeni sezon içerisinde hazırlıklarını Kartepe içerisinde yapmış olduğu çalışma ile birlikte sürdürülen Gaziantep ALG Spor, kadrosunu güçlendirmeye son hız devam ediyor. Türkiye’yi Avrupa Kadınlar Şampiyonlar Ligi içerisinde temsil edecek olan ALG Spor, futbola Almanya’da başlangıç yapan ve Türkiye’de de son olarak Beşiktaş takımında forma giyen 31 yaşındaki orta saha oyuncusu Arzu Karabulut’u kendi renklerine bağladı.

37 Kez Milli Formayı Giydi

Sarı-grili takım, Türkiye’de kadın futbolunun en önemli isimlerinden bir tanesi olan ve 37 kez de A Milli takım forması giymiş olan Arzu Karabulut’u kendi kadrosuna katarak önemli bir transfere imzasını attı. Karabulut, ALG Spor’un kadın futbolunun bu seviyeye gelmesinde önemli bir rol oynadığını ve kendi hedefleri olan bir takıma da geldiğini belirtmesi ile, takımın başarısı için kendi tecrübelerini sahaya yansıtmak için elinden geleni yapacağını söyledi.

“Camiamıza Hayırlı Olsun”

Gaziantep ALG Spor Kulübü Başkanı Ali Gözcü, Arzu Karabulut’un kariyer seviyesinin ve durumunun ortada olduğunu belirterek, “Önemli bir ismi kadromuza kattık. Tecrübesiyle takımımıza önemli katkı sağlayacağına inanıyoruz. Camiamıza hayırlı olsun. Transfer çalışmalarımız sürüyor, ülkemizi Avrupa’da başarılı bir şekilde temsil etmek istiyoruz. Arzu Karabulut’a ailemize hoş geldin diyor, kendisine başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Gaziantep ALG Spor Kulübü’nün de yer alacağı 2022-2023 futbol sezonuna bahis siteleri üzerinden erişim sağlamak mümkün olacaktır.

Spor