Aşkın yeni tanımı; MacBook Air (2020) incelemesi

Aşkın yeni tanımı; MacBook Air (2020) incelemesi

Apple’ın en beğenilen dizüstü bilgisayarlarından olan MacBook Air yepyeni modeliyle karşımızda. Yeni MacBook Air daha güçlü işlemcisi, daha fazla depolama kapasitesi ve yeni klavyesiyle iddiasını sürdürüyor.

Piyasadaki en popüler dizüstü bilgisayarlardan biri olan MacBook Air, gerek tasarımı gerek performansı gerekse uzun pil ömrüyle dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştı. 2018 yılında yeni bir tasarıma kavuşan MacBook Air, kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanmıştı.

Apple, sevilen dizüstü bilgisayarın yeni modelini kısa bir süre önce Türkiye’de satışa sundu ve bilgisayar kısa bir süre sonra ofisimize test amacıyla geldi. Heyecanla yeni MacBook Air’ı kutusunda çıkartıp kullanmaya başladığımızda bizim dikkatimizi ilk çeken şey bilgisayarın etkileyici tasarımı oldu. Yeni MacBook Air’ın tasarımıyla incelememize başlayalım.

MacBook Air 20209.1/10Emir BOSTANOĞLUGİRİŞŞIK TASARIMMACBOOK AIR PERFORMANSYENİ MACBOOK AIR MODELİNDE OYUN PERFORMANSI NASIL?MACBOOK AIR EKRANMACBOOK AIR SATIN ALMALI MI?DETAYLARTEKNİK ÖZELLİKLER VE PUANLAMA

Kaynak: okuyuculari.com

Teknoloji