Deneyimli Bir Dedektif Bürosu Olarak Eş Takibi Yöntemlerimiz

Deneyimli Bir Dedektif Bürosu Olarak Eş Takibi Yöntemlerimiz

Deneyimli Bir Dedektif Bürosu Olarak Eş Takibi Yöntemlerimiz

Bir özel dedektif bürosu olarak sizden gelen talepler doğrultusunda eşinizin gittiği yerlerden harcadığı paralara kadar hemen her bilgisine kısa süre içerisinde erişebilmekteyiz. Eş takibi hizmetimiz genel olarak değerlendirildiğinde, belli bir kişinin takip edilmesine dayandığı görülmektedir. Dedektiflerimizin buradaki asıl amacı, belirlenen kişinin takip sırasında günlük rutinlerini çıkarmak ve bu rutinleri kayıt altına alarak takibi talep eden insana en güvenli şekilde ulaştırmaktır. Takibi isteyen kadın ya da erkek, büromuz tarafından sunulan profesyonel hizmetler sayesinde eşinin gün içinde yaptığı hemen her şeyden haberdar olmakta ve ondan gizlediği bir şeyler olup olmadığını öğrenebilmektedir. Gizlenen bilgilerin açığa çıkması çoğu zaman iyi şekilde sonuçlanmasa da gerçekler gün yüzüne çıktığı için her iki taraf da rahatlamaktadır.

Eş Takibi Süreci

Dedektif büroları tarafından başlatılan “Eş takip” süreci için ilk olarak büromuzdan bir dedektif ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İletişim esnasında dedektife eşiniz ile ilgili fiziki ve duygusal bilgiler vermeniz önemlidir. Ayrıca eşinizin her gün yaptıklarını da dedektif ile paylaşmalısınız. Genel bilgileri edinen dedektif, eşinizi bulacak ve onu takip etmeye başlayacaktır. Takip sayesinde eşinizin neler yaptığını, nerelerde vakit geçirdiğini, kimlerle buluştuğunu ve buna benzer daha pek çok detayı dakikalar içerisinde öğrenebilirsiniz. Bu sayede eşinizin size söylediği yalanları da açığa çıkarabilir ve onunla bu durumu konuşurken net kanıtlar elde etmiş olarak daha sağlam ifadeler kurabilirsiniz. Eşiniz ile ilgili aldığınız yeni kararlarda dedektiflerimizin elde ettikleri verilerin payı oldukça büyüktür.

Deneyimli bir dedektif bürosu olarak sizlere en doğru bilgileri en hızlı şekilde ulaştırmak için devamlı çalışmalar yapmaktayız. Türkiye’de son yıllarda sık sık yaşanan eş güvensizlikleri için en ideal çözüm hiç şüphesiz “Eş takip sistemi” olmaktadır. Karısından ya da kocasından herhangi bir durumdan ötürü şüphelenen bireyler, kendi araştırmalarının yetersiz kaldığını gördükleri anda büromuzun nitelikli araştırma hizmetinden destek almaktadır. Bu araştırmalar sonucunda takibi yapılan eşten elde edilen her bir detay, talep doğrultusunda fotoğraflanarak depolanmaktadır. Bu fotoğraflar sonucunda pek çok dava, takibi talep eden kişinin lehine sonuçlanmaktadır.

Genel Kültür