Fenerbahçe için bir iddia daha! Erol Bulut giderse listenin başında o isim var

Fenerbahçe için bir iddia daha! Erol Bulut giderse listenin başında o isim var

Fenerbahçe, son olarak Süper Lig’in 30. haftasında Gençlerbirlği ile karşı karşıya gelmiş ve mücadelden 2-1’lik mağlubiyetle ayrılmıştı.

Maç sonrası sarı lacivertlilerin 2 gündemi vardı. 1 – VAR operatörü, 2 – teknik direktör konusu.

Erol Bulut’un Fenerbahçe’deki geleceği tartışma konusu olurken, sarı lacivertli kulüp yönetimi henüz resmi bir karara imza atmadı.

Öte yandan Fenerbahçe’de Erol Bulut’un yerine ‘olası gelmesi beklenen’ isimler çeşitli medya organları tarafından telaffuz edildi.

Bunun son örneği de Yunan medyasından geldi… Aktarılan bilgilere göre Fenerbahçe’nin Erol Bulut ile yollarını ayırması halinde teknik direktör adayları arasında listenin üst sıralarında sürpriz bir isim var.

LUCESCU SÜRPRİZİ
Gazetta.gr’de yer alan bilgilere göre Fenerbahçe, Erol Bulut’u göndermesi halinde yerine Razvan Lucescu’yu getirebilir.

Sarı lacivertlilerin teknik direktör adayları arasında Rumen hocanın listede üst sıralarda yer aldığı kaydedildi.

NE DEMİŞTİ?
Razvan Lucescu, kısa süre önce geleceğine ilişkin yaptığı konuşmada, “Şu anda Romanya’da bir kulübe dönmek istemiyorum. Bu, düşündüğüm bir şey değil. Mümkün olduğunca yurt dışında kalmak istiyorum.

Kariyerime nerede devam edeceğimi bilmiyorum. Önümüzdeki 3-4 hafta içinde de net bir karara varmak istemiyorum. Niyetim yaza kadar dinlenmek. 3-4 hafta dedim çünkü bu süre zarfında yeni işim için mentak ve taktiksel açıdan hazırlanacağım.

Karmaşık bir hocayım. Yeni bir maceraya atılırsam zamana ihtiyacım olacak. Yeniden çalışmak için zaman istiyorum.”dedi.

Kaynak: bircokicerik.com

Spor