Galaxy fanlarının sesi ve kulağı; Samsung Galaxy S20 FE incelemesi

Galaxy fanlarının sesi ve kulağı; Samsung Galaxy S20 FE incelemesi

Samsung Galaxy fanlarının beklentileri doğrultusunda geliştirilen Samsung Galaxy S20 FE, tasarım ve performans unsurlarına önem vererek kullanıcıların dikkatini çekmeyi amaçlıyor. Satış fiyatıyla da dikkat çeken telefonun artıları ve eksileri incelememizde.

Galaxy S20 ailesini bu yılın ilk çeyreğinde satışa sunan Samsung, kısa bir süre önce Galaxy Note 20 ailesini piyasaya sürmüştü. Bizim de mercek altına aldığımız Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra modellerinin ardından Samsung, Galaxy S20 FE modelini Türkiye’de satışa sundu.

Sadık Galaxy kullanıcılarından alınan bilgiler neticesinde geliştirilen Galaxy S20 FE, tasarıma önem veren kullanıcılar haricinde fotoğraf çekmekten hoşlanan kullanıcılar için de iyi bir seçenek görünüyor. Samsung’un bize gönderdiği telefon 5G desteğine ve Snapdragon 865 işlemcisine de sahip. Üst segment telefonlarda karşımıza çıkmaya başlayan 120 Hz ekran desteğini bu modelde görmek heyecan verici. Bu özelliğin sunduğu deneyime geçmeden telefonun tasarımından söz edelim.

Kaynak: blog-genel.com

Teknoloji