Performansıyla çıtayı en üst noktaya taşıyor; iPhone 12 Pro incelemesi

Performansıyla çıtayı en üst noktaya taşıyor; iPhone 12 Pro incelemesi

Güçlenen yeni tasarımıyla çıtayı bir üst noktaya taşıyan iPhone 12 Pro, A14 Bionic işlemcisi, 5G desteği ve LiDAR tarayıcısıyla fark yaratıyor. Şimdiye kadarki en güçlü iPhone modeli hakkındaki tüm detaylara gelin yakından bakalım.

Her yıl eylül ayında görücüye çıkan iPhone modelleri bu yıl pandemi sebebiyle ekim ayında görücüye çıkmıştı. iPhone 12 mini ve iPhone 12 modelleriyle birlikte tanıtılan Pro modelleri kamera performanslarıyla fark yaratıyor.

Ceramic Shield adı verilen malzeme sayesinde piyasadaki en dayanıklı iPhone modeli olma özelliğine de sahip olan iPhone 12 Pro, tasarımı ve sunduğu detaylarla hiç şüphesiz bu yılın en iyi akıllı telefon modellerinden biri.

Grafit, gümüş ve altın renk seçenekleri haricinde bu yıl pasifik mavisi renk seçeneği de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bizim incelediğimiz model bu renk seçeceğine sahipti ve bu renk gerçekten de bu yılın favorisi olmaya aday. Cihazın merak edilen noktalarından olan işlemci ve kamera performansını bir kenara koyup cihazın tasarımıyla incelemeye başlayalım.

Kaynak: cokguncel.com

Teknoloji