Radyofrekans Tedavi Yöntemi

Radyofrekans Tedavi Yöntemi

Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi söz konusu olduğunda akla gelen yöntemler arasında lazer, ozon tedavisi ve radyofrekans gibi farklı seçenekler geliyor. Bu çözüm yöntemlerinin her birinde hastanın bel fıtığını iyileştirmek amaçlanıyor. Radyofrekans yöntemi halk arasında daha çok “Sinir Yakma” olarak da biliniyor. Bu yöntemin hastalar üzerindeki etkisi minimum olarak tanımlanıyor. Radyofrekans yönteminde genel anestezi gerekmiyor. Bu nedenle hastalarda ameliyat gibi bir durumda bahsedilemiyor. Ameliyatsız olarak uygulanan bu tedavide amaç, hastaları kısa yoldan eski sağlıklarına kavuşturmak. Ayrıca hastaların ağrılarını azaltmak ve hastaların sorunlu bölgelerindeki hasarları onarmak da amaçlar arasında yer alıyor.

Op. Dr. Fatih Kırar ameliyatsız olarak gerçekleştirdiği bu yöntem ile hastaların ağrılarını dindiriyor. Problemli olan bölge 60 derece ile 80 derece arasında bir akıma maruz bırakılıyor. Bu maruz bırakılma sonrasında doku hasarı oluşturuluyor. Akıma sürekli olarak devam ediliyor ve problem olan dokunun acısı hafifletiliyor. Klasik bir yöntem olan kesikli radyofrekans ile aralıklı bir akım söz konusu oluyor. Hastalar 42 derece gibi düşük şiddette ısıyı vücutlarına kesikli olarak alıyor.

OP. DR. FATİH KIRAR YORUMLARI VE ŞİKÂYETLERİ

Op. Dr. Fatih Kırar hem radyofrekans yöntemi hem de diğer tedavi yöntemleri ile insanları mutlu etmeyi başarıyor. İnsanlara acısız ve ağrısız olarak bir çözüm sunan doktor, onların kalbini kazanıyor. İnsanların doktor hakkında yaptıkları yorumların arasında pek çok övgü yer alıyor. Aşağıda bazı hastaların Kırar hakkında yaptığı yorumlara yer verilmiştir:

“20 senedir belim ağrıyordu, ellerim ağrıyordu. Herkes ameliyat olduğumda yatağa düşeceğimi söylüyordu. Eski hayatıma kavuşabileceğimi söyleyen insanların sayısı çok azdı. Ben Op. Dr. Fatih Kırar hocama güveniyordum. Onun tedavisi sayesinde çok daha iyiyim. Benim ıstırabıma son verdi.”

“Ayaktaysam ve bastonsuz yürüyebiliyorsam bu iyileşmemin nedeni Op. Dr. Fatih Kırar hocamdır. Artık kendi işimi kendim yapabiliyorum. Bastonlarım olmadan yürüyebiliyorum. Kimseye muhtaç olmadan yürüyorum. Ameliyatsız olarak işlem yapıldı. Herhangi bir acı ya da ağrı hissetmedim. Çok memnunum. Belimdeki ağrılar da gitti. Artık çok daha kaliteli bir hayat sürüyorum.

Sağlık