Saç Eki̇m Sedyesi̇ Fi̇yati

Saç Eki̇m Sedyesi̇ Fi̇yati

SAÇ EKİM SEDYESİ

Son zamanlar içerisinde özellikle erkekler tarafından kullanılmakta olan saç ekim uygulanmasını tercih eden kişi sayısı her geçen gün artmaktadır. Bundan dolayı bu sektör içerisinde kullanılan ürünlerde gelişimlerin mevcut olduğunu söyleyebiliriz. Bu ürünler sektör içerisinde müşterilerin daha rahat bir şekilde bu hizmetten faydalanmalarına olanak vermektedir. Bu uygulama işlemlerini rahat bir hale getiren ürünlerden bir tanesi de saç ekim sedyesi olarak adlandırılmakta olan üründür.

Saç Ekim Sedyesinin Özellikleri

Saç ekim işlemi sırasında müşterilerin üzerinde oturup işlemin bitmesini beklemiş olduğu saç ekim sedyesi ürününün bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Bu ürünün bu özellikler içerisinde eksik olması durumunda müşteri memnuniyeti kötü olarak etkilenebilmektedir. Müşterilerin sırt kısımlarını dayamakta oldukları bölmeler genellikle el ile ayarlanabilmekte olan manuel ayarlanma sistemlerine sahiptirler. İstenildiği takdirde dik pozisyona dahi getirilebilmektedir. Ayak kısımlarının bırakıldığı yerler manuel olarak istenildiği gibi ayarlanabilmektedir. Sedyeler ayak ve sırt kısımlarının ayarlanabilir olmalarından dolayı oturma koltuğu pozisyonu haline getirilebilmektedirler. Ayrıca bu sedyeler üzerinde müşterilerin rahat bir şekilde uzanabilmeleri açısından kafa koyma minderlerinin mevcut olduğunu söyleyebiliriz.

Saç Ekim Sedyesi Fiyatları

Saç ekim sedyesi satın almak istediğiniz zaman bu ürünlere belli fiyat aralıkları içerisinde ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerin fiyatları sahip oldukları özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedirler. Dilerseniz 750 TL’lik ürüne ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz 3000 TL’lik ürünlere dahi ulaşabilirsiniz.

Genel Kültür