Tiktokta Uzun Video Nasıl Çekilir

Tiktokta Uzun Video Nasıl Çekilir

Tiktokta Uzun Video Nasıl Çekilir?

Tiktok’ta kullanıcılar için hazırlanan özelliklerin belirli bir kısıdı, limiti ya da şartı bulunabilmektedir. İşte şartın bulunduğu özelliklerden bir tanesi de kişilerin canlı yayın açabilmeleri konusudur. Takipçi sayınız 1000 sayısının üzerinde olmadığı takdirde yayın açamayacağınız ve para kazanamayacağınız bu platformda kısa sürede ün kazanmak için siz de Tiktok takipçi satın al seçeneğini kullanabilir ve bu Bayigram sitesinin sunduğu ayrıcalıkları tercih edebilirsiniz.

Peki, Tiktok videoları kaç saniye sürüyor ve bunu artırmanın bir yolu var mı? Sorularının yanıtını aşağıdaki alt başlıklarda bulabilirsiniz.

Tiktok Kaç Dakika Video?

Bilindiği üzere genel olarak tüm sosyal medya platformlarında video paylaşımı konusunda süre anlamında bazı kısıtlamalar söz konusudur. Vine, Instagram ve Tiktok gibi platformlarda bu durum daha yoğun bir şekilde karşımıza çıkmaktaydı. Ancak daha sonra alınan kararlar ile birçoğunda video süresi uzatıldı ve bu durum artık Tiktok için de geçerli. Yaklaşık olarak 60 saniye yani 1 dakika süren videoların tam üç dakikaya uzatılması Tiktok uygulaması açısından gündeme getirilen bir gelişme.

Tiktok En Fazla Kaç Dakika Video Yüklenir?

Bilindiği üzere Tiktok videoları da tıpkı Vine uygulaması gibi süresi ile ünlüydü diyebiliriz. Fakat bu platform üzerinden dans videosu gibi uzun soluklu videolar yani içerikler çekmek isteyen kişiler için 60 saniye oldukça kısa bir süre idi. Bu yüzden artık videoların 3 dakikaya kadar uzatılması söz konusu ve bu özellik hali hazırda birçok kişi tarafından kullanılmaya başlandı bile.

Tiktok’ta Uzun Video Nasıl Yapılır?

60 saniye yani 1 dakikadan 3 dakikaya uzatılan video süreleri ile birlikte artık Tiktok uygulaması üzerinden hatta bu uygulamayı açmadan dahi kendi kameranızdan içerikler oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken;

  • Telefonunuzun kamerasını açmak ve ortada bulunan kayıt tuşuna basmak
  • Videonuzu çekmek ve 3 dakikayı aşmamasını sağlamak
  • Daha sonra yine aynı tuşa basarak videonun otomatik olarak kayıt edilmesini sağlamak.

Eğer oluşturduğunuz bu içerikleri yani videoları daha fazla kişi izlesin istiyorsanız o zaman https://bayigram.com/tiktok-takipci-satin-al/ adresi üzerinden Bayigram’dan takipçi satın alabilirsiniz.

Teknoloji