Tinder Gibi Sohbet Uygulamaları

Tinder Gibi Sohbet Uygulamaları

Tinder gibi sohbet uygulamaları araması yapan bireylerin önüne onlarca farklı site çıkmaktadır. Yazımızda sizeTtinder uygulamasından bahsedeceğiz ki aklınızdaki sorulara cevap olsun.

Tinder gerçekten her şeyi başlatan uygulamadır. 2012’de piyasaya sürüldü ve tanışma sitelerini sonsuza dek değiştirdi, potansiyel yatak arkadaşlarıyla veya ciddi ilişki arayan diğer insanlarla eşleşmek için sola veya sağa kaydırma dünyasına yeni bir soluk getirdi.

Eskiden farklı şeyler arayan birçok insan olsa da şimdiki insanlar gündelik ilişkiler buluşmaya daha çok yöneliyor. Tinder kullanan insanların daha gayriciddi ilişkiler için kullanıldığının bir uygulama olduğu söylenmektedir.

Tamamen ücretsiz bir uygulama olarak başlasa da artık kullanıcıların yıldız gibi olmasını sağlayan ücretsiz ve ücretli bir premium seçeneği vardır. İnsanlar Süper star adında bir eş için şansınızı üç katına çıkardığı iddia edilen ekstra bir övgü biçimini satın alabilirler. Başka yerlerde kimin olduğunu görmek için pasaport özelliğini kullanma ve onları hemen kaydırmadan önce seni kimin beğendiğini görme özelliği bu premium özellikle gelir. Tinder Gold, kullanıcılara ayda $ 15 civarında tüm bunları ve daha fazlasını kazanır. Tinder Platinum, kullanıcılara bu seçenekleri ve eşleştirmeden önce birisine mesaj gönderme özelliğini altı ay boyunca aylık yaklaşık $ 10 ücretle sahip olunmasına olanak tanır.

Tinder bu gelişmeler ile online sohbet arkadaşı aranan uygulamalar arasında bir çığır açtı. Özellikle sağa ve sola kaydırma özelliğinden sonra çıkan tüm uygulamalar bu pratik yöntemi kullanmaktadır. Bu özellik son derece kullanıcı dostu bir özelliktir. Ayrıca tinder’da reklam izlemekten kurtulmak için premium modellerine göz gezdirmeniz iyi olacaktır.

Tinder gibi sohbet uygulamaları ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.sohbetci.net.tr/  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Genel Kültür